Posts Tagged ‘issinuomoti masina kaune’

Klasikinių automobilių ateitis yra su automobilių jums yra vairuotojo šiandien

Saturday, January 19th, 2013

Tiesa, klasikinis automobilis yra vienas, kad yra visiškai originalus ir be pakeitimų buvo kelių dešimčių metų, įskaitant skyles gręžti, arba add-on aftermarket dalys pakeičia tikrą originalias atsargines dalis. Bet ar jūs kada laikoma, kad klasikinių automobilių ateitis yra nieko daugiau, nei mes važiuojate šiandien automobilių. Kitaip tariant esate tik 30 metų per anksti. Dabar tada, turint tai sakė gal Turėkite omeny ką reikia daryti prieš gręžti skyles, savo centrinėje konsolėje, arba pradėti didesnių pakeitimų.

Gerai kad jums tikriausiai nereikia planuojate laikyti savo automobilį 30 metų, tačiau ką daryti, jei tu? Kai kurie automobilių vairuotojo aplink šiandien bus sumuojami, atstatytas, restauruotas, o automobilių parodoje kada nors zaidimai internete ateityje. Kai kurie automobilių vairuotojo aplink šiandien gali atrodyti tik paprasti automobiliai, tačiau jie gali laimėti geriausias parodyti automobilį parodyti per 30 metų
Skaityti toliau “Klasikinių automobilių ateitis yra su automobilių jums yra vairuotojo šiandien” »

Galvoju apie pervežimo iš įvairių požiūrių

Wednesday, December 5th, 2012

Tai tikrai visi apie nuvykti iš taško A į tašką B. Atgal kai kelionės buvo sunkus ir pavojingas žmonių nuolat jų taško A iki taško b. arti vienas kito. Kai kurie žmonės niekada keliavo toliau nei 1,6 km arba du usb raktai iš namų visą savo gyvenimą.

Šiais laikais yra traukiniai, autobusai, valtys ir lėktuvus, kurie bus priimti jus kur norite eiti. Žinoma jūs turite dalintis erdve su kitų žmonių, kad jūs nežinote, ir gali ne taip daug. Ir jūs turite važiuoti kažkur kitur tvarkaraštį. Ir jei esate plaukioja jums turi praeiti saugumo patikrinimo stotys, bent galima nepatogumų.
Skaityti toliau “Galvoju apie pervežimo iš įvairių požiūrių” »

Vokietijos vidutinio dydώio sedanas randa naujų JAV namų

Wednesday, November 14th, 2012

Tikra Volkswagen gen kitas skyriuje Populiaru vidutinio dydžio automobilis, Volkswagen Passat 2012 atrodo į abi biudžetą pirkėjas automobilių ir prabangių automobilių išminties JAV vartotojai. Automobilių gamintojų, Chattanooga, Tennessee yra pirmiausia surinkti šį Europos sedanas tokiu būdu, kuris yra pritaikytas į vidutinis paveikslai ant drobes JAV auto-pirkėjas. Vienas iš žinomų savybių šį automobilį, kuris yra matomas 4 cm ilgesnis nei jos Europos versija yra didžiulė vieta kojoms ir galvai priekyje ir gale, todėl išskiria ją iš kitų rinkoje vidutinio dydώio sedanas. VW Passat variklis yra trijų skirtingų sudėčių taip. 2.5 L 170 AG variklis, 31 mpg užmiestyje ir 573 km/rezervuarou000d3,6 L 280 AG variklis, 28 mpg užmiestyje ir 518 km/rezervuarou000d2.0 L TDI švarus dyzelinas, 43 mpg užmiestyje ir 795 km/rezervuaro (170 AG su 6 pavarų transmisija)
Skaityti toliau “Vokietijos vidutinio dydώio sedanas randa naujų JAV namų” »

Iš praeities iki šių dienų ir kai kurių Porsche įvykių pabrėžė per šią vasarą

Wednesday, October 24th, 2012

Kas gi galėjo pagalvoti, kad modernus kalendoriai sporto superauto Kuklus pradžia prasidėjo kaip mažas keturių vietų salonas automobilio, siekiama vidutinė vokietis? “Porsche” buvo įkurta 1931 m. iš Dr Ferdinandas Porsche pagrindinė buveinė ir gamykloje įsikūręs centre Štutgartas.

Kaip vienas iš pirmoji užduotis, kad bendrovė gavo buvo tada Vokietijos vyriausybės parengti automobilį žmonėms, Volkswagen arba “Tautos automobilis”. Tai lėmė plėtros & gamybos pradžioje Volkswagen Beetle, vienas iš sėkmingiausių visų laikų automobilių dizaino. Pirmasis Porsche (Porsche 64) buvo sukurtas 1939 naudojant daug komponentų nuo vabaliukas.
Skaityti toliau “Iš praeities iki šių dienų ir kai kurių Porsche įvykių pabrėžė per šią vasarą” »

Šiuolaikinės karšto strypai: Sukurti dėl biudžeto!

Saturday, August 25th, 2012

Man buvo paprašyta šį klausimą daug ir matėme, ji paprašė daug taip pat. Kas yra šiuolaikinės karšto strypai? Koks automobilių gali būti laikomas šiuolaikinės karšto strypai? Paprastai kai šis klausimas yra užduotas arba kas nors sako, kad yra Nr šiuolaikinės karšto strypai, kad seo paslaugos karšto strypai yra a 65 ir vyresnio amžiaus dalykas, arba kažkas pasakys, kad importas yra naujas karšto strypai arba mažesnis vairuotojai arba naują mustang. Tačiau nė vienas iš šių tikrai šiuolaikinės karšto strypai.

Jūs tikriausiai užduoti sau “Kas yra šiuolaikinės karšto strypai?” Na prieš man kurie automobilių iš tikrųjų galėtų būti laikomi norite pereiti kaip aš nustatyti, kurios automobiliai yra šiuolaikinės karšto strypai šiuolaikinės.
Skaityti toliau “Šiuolaikinės karšto strypai: Sukurti dėl biudžeto!” »

Į viršų penkias priežastis, kodėl vyrų meilė automobilių

Saturday, June 23rd, 2012

Įdomu, kodėl vyrų meilė automobilių tiek daug? Nors mes ne apibendrina, tačiau iki šiol dauguma vyrų identifikuojami, kad šį keistą giminystės automobilių, greitis ir lenktynių. Jie yra labai stabdo įvairiose šalyse skirtingi ir kruopščiai kai kalbama pampering ir valymo savo automobilius. Jie net būtų praleidžia valandas žiūrėti kaip F1 rodo Rasė ir kiti illustres automobilių rodo. Galbūt, jų meilė automobilių ir greitis turi kažką daryti su savo įvairaus adrenalino lygio ir vyriškos lyties lytinis hormonas testosteronas. Moksliškai, adrenalino ir testosterono yra susijusios su aukšto agresijos lygį. Nepaisant to, mes negali vieną iš šių dviejų veiksnių kaip tik priežasčių, kodėl vyrams patinka tiek daug automobilių. Padėti mums geriau suprasti vyrų ir automobilių reklamos paslaugos santykiai, leiskite mums aptarti kitų galima paaiškinti, kodėl žmonės taip pridedami su jų automobilių
Skaityti toliau “Į viršų penkias priežastis, kodėl vyrų meilė automobilių” »